1975 yılında, Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucumuz olan Sayın Mehmet Gökdağ tarafından kurulan Gökdağ Plastik Kauçuk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi oto yedek parçaları ve aksesuarları üzerine faaliyet gösteren imalatçı bir firmadır. Mehmet Gökdağ ilk yıllarda Gökdağ Makina adı altında özel makina imalatları yapan bir atölye olarak işe başlamıştır. 1982 yılında kendisi için ürettiği (Thermoforming) vakum makinası ile otomotiv sanayine plastik parça (far çerçevesi, vites konsolu, panjur, vb.) imalatına başlamıştır. 1990 yılında kurduğu CNC frezelerden oluşan kalıphanesiyle birlikte kauçuk paspas kalıpları imalatına ve ardından kauçuk paspas imalatına girmiştir.

Şu anda firmamız ayda 30.000 kg (PS veya ABS) plastik şekillendirme ve 15.000 adet oto paspası imalatı kapasitesine sahiptir. Geniş ürün yelpazesine sahip firmamızın imalatları arasında:

v.b. plastik parçalar yer almaktadır.

Müşterinin beklediği veya tanımladığı şartlar ile
yürürlükteki mevzuat şartlarını karşılayacak seviyedeki ürünü sürekli olarak
en düşük fiyatta, istediği zamanda teslim edebilmek ve müşteriye geniş ürün yelpazesi sunabilmek
Gökdağ Ltd. Şti.’nin amaçlarının temelini oluşturmaktadır.

Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası

Kalite Politikası;

Gökdağ Ltd. Şti. olarak temel kalite politikamız;

Misyon;

Bu Kalite El Kitabı’nda ana hatları ile tanımlanan Kalite Yönetim Sistemi, Gökdağ Ltd. Şti.’nin misyonunu gerçekleştirir.

Gökdağ Ltd. Şti. olarak misyonumuz: Kalite Yönetim Sistemi ilkeleri doğrultusunda müşterilerimizin tüm beklentilerini ve gereksinimlerini tam tatmin edebilecek kalitede mamuller sunarak pazar payımızı ve rekabet gücümüzü arttırmaktır.

Müşterinin beklediği veya tanımladığı şartlar ile yürürlükteki mevzuat şartlarını karşılayacak seviyedeki ürünü sürekli olarak en düşük fiyatta, istediği zamanda teslim edebilmek ve müşteriye geniş ürün yelpazesi sunabilmek Gökdağ Ltd. Şti.’nin amaçlarının temelini oluşturmaktadır. Sürekli iyileştirme, hataların ve savurganlığın önlenmesi ve kalite yönetim sisteminin etkin olarak uygulanması ile müşteri memnuniyetinin arttırılması tüm çalışanlarımızın ortak hedefleridir.

Üretimimiz;

Çevre Politikası;

GÖKDAĞ, ürün, üretim ve hizmet faaliyetlerinde, sürdürülebilir gelişme ilkesi çerçevesinde yalın ve proaktif, çevre yönetim sistemleri uygulamayı ve geliştirmeyi amaçlar.

Bu amaçla;