Fonksiyonellik Sizin,

Estetik Bizim Uzmanlık Alanımız...


Daha İyisi İçin Birlikte Projelendirelim!

1975 yılında kurulmuş olan şirketimiz, iş makinası kabinleri, ağır vasıta ve otobüsler, medikal cihazlar, fitness ekipmanları gibi bir çok farklı sektör ve uygulama alanı için ürün tasarımı, kalıp imalatı ve vakumla formlama teknolojisiyle parça üretimi yapmaktadır. Şirketimiz ayrıca kauçuk oto paspası üretimi konusunda Türkiye’nin önde gelen firmalarından biridir.

HİZMETLER

Otomotiv, iş makinası, medikal ve diğer birçok sektör için tecrübe ve çok yönlü işçilik becerilerimizle tamamı kendi bünyemizde fikir ve müşteri odaklı çözümler üretiyoruz.

Tasarım Kalıp Üretimi Prototip Üretimi

ÜRETİM YÖNTEMLERİ

Doğru üretim yöntemini kullanmak, kalite ve maliyeti belirleyen en önemli unsurların başında gelir.
İhtiyaç duyulan adetler ve ürünün sahip olması istenen fonksiyonel ve estetik özellikler üretim için en uygun yöntemin belirlenmesinde dikkat edilen temel özelliklerdir.

Vakumla Şekilleme Kauçuk Vulkanizasyonu

ÜRÜNLER

Tasarım aşamasından montaja kadar üretimin her safhasında tecrübe, iş ahlakı, müşteri odaklı çözüm üretme becerimiz ve kalite anlayışımızla uygun maliyetli, kaliteli, fonksiyonellik ve estetiğiyle sizin için katma değer yaratan ürünler sunuyoruz.

Savunma Sanayii İş Makineleri Otomotiv
HizmetlerHizmetler ÜrünlerÜrünler Üretim YöntemleriÜretim Yöntemleri HakkımızdaHakkımızda İnsan Kaynaklarıİnsan Kaynakları İletişimİletişim

Hasanağa Organize Sanayii Bölgesi
5.Cad No:8 16110 Nilüfer Bursa / TÜRKİYE

+90 224 484 24 60
+90 224 484 24 78


Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz